°C

Jutro 54. finał Sobotniego Konkursu Sportowego

SKS
 

Jutro po godzinie 8.30 na 103 i 106 FM - kolejny finał Sobotniego Konkursu Sportowego. Do decydującej rozgrywki przystąpią: Daniel Szymański z Zielonej Góry i gorzowianie Grzegorz Zapytowski oraz Marek Stachowiak.

Uczestnicy finału to absolutny top rankingu Sobotniego Konkursu Sportowego. Marek Stachowiak wystąpi w 30 finale, a dotychczas wygrywał 9 razy. Tylko jeden występ mniej w decydującej rozgrywce ma na koncie Grzegorz Zapytowski, ale wygrywał już 12- krotnie. Trzeci z uczestników Daniel Szymański awansował do finału po raz dziewiąty, ale na razie nie udało mu się zwyciężyć. Kto będzie tym razem najlepszy? Przekonamy się po godzinie 8.30. Nie może Was zabraknąć!
RANKING 2017-2021:
41 – Grzegorz (Gorzów)
39 – Marek (Gorzów)
32 – Jacek S. (Zielona Góra)
24 – Piotr (Lubiszyn)
19 – Artur (Urzuty)
11 – Marek (Sława)
10 – Daniel (Zielona Góra)
8 – Arkadiusz (Nowa Sól)
5 – Marian (Różanówka)
3 – Jacek B. (Zielona Góra)
2 – Dariusz (Nowa Sól), Zdzisław (Torzym), Oskar (Nowe Kramsko)
1 – Czesław (Trzciel), Kazimierz (Myszęcin), Leszek (Mirocin Górny), Zdzisław (Kożuchów), Paulina (Kargowa), Zbigniew (Smolary), Witold (Zielona Góra), Leszek (Torzym), Adrian (Sulechów).


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku