°C

Zastal i King po bitwie w Netto Arenie – zadowoleni i rozczarowani

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Zastalu wygrali w Szczecinie z Kingiem czwarty z sześciu rozegranych przez siebie meczów w PLK w tym sezonie. Mocno się męczyli w meczu z zespołem prowadzonym tymczasowo przez Macieja Majcherka, a żeby wygrać musieli rozegrać dogrywkę.

W niej byli lepsi natomiast można było w czasie meczu zauważyć kilka problemów Zastalowców. Znów słabo weszli w druga połowę – wyraźnie przegrali 3 kwartę, co dodało skrzydeł Kingowi. Znów słabo rzucali wolne, na poziomie 46,7 procent, co poirytował trenera Olivera Vidina. Ten na pomeczowej konferencji prasowej stwierdził ironicznie, że chyba sam musi zacząć je wykonywać. 

Posłuchajmy, jak nasza ekipa podsumowała zawody. Pytamy też Vidina o wyjazd do Rosji na mecze VTB – z CSKA Moskwa i unicsem Kazań:

Jeśli chodzi o miejscowych to ci byli na meczu bardzo mocno rozczarowani – byli na niej trener Majcherek i Filip Matczak:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku