°C

Zgłosiła nieprawdziwe pobicie. Poza mandatem czeka ją też… odsiadka

FOT. KMP GORZÓW
 

Fałszywe jak się później okazało zgłoszenie o wtargnięciu do domu i pobiciu przyjęli wczoraj gorzowscy policjanci. Interwencja miała miejsce wieczorem w jednym z mieszkań przy Sikorskiego. Zgłaszająca kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że mężczyzna wszedł do mieszkania, pobił ją i nie chciał wyjść.

Jak się okazało, kobiecie nie podobało się, że jej współlokatora odwiedził znajomy. I to on miał dokonać rzekomego pobicia.

Teraz, za bezpodstawne wezwanie policji na interwencję, 48-latce grozi mandat. Dodatkowo okazało się także, że kobieta była przez sąd poszukiwana za kradzież. Teraz w zakładzie karnym spędzi 1,5 miesiąca.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku