°C

Nocny przejazd rolkarzy. Możesz się przyłączyć!

Źródło: Facebook Rolki Zielona Góra
 

Już w najbliższy weekend nocny przejazd rolkarzy ulicami Zielonej Góry. Organizatorzy szacują, że w niedzielnym wydarzeniu weźmie udział około 200 osób. Przejazd będzie się wiązał z utrudnieniami w ruchu w centrum. W niedzielę wieczorem na kilkadziesiąt minut zostaną wyłączone z główne ulice Zielonej Góry. Cała trasa liczy około 6 kilometrów.

– Wszystkich chętnych, którzy potrafią jeździć na rolkach i wrotkach zapraszamy do wspólnej zabawy – mówi Malwina Gasztyk z grupy Rolki Zielona Góra:

Start o 18:30 z placu Bohaterów. Warto być chwilę wcześniej, by się rozgrzać i wziąć udział w krótkim kursie przypominającym hamowanie.

Dodajmy, że wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla rolkarzy i wrotkarzy. Obędzie się w asyście policji i ratownika medycznego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku