°C

Posadźmy razem las

Grafika: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze
 

Nadleśnictwo Zielona Góra wraz z Nadleśnictwem Przytok, jak co roku organizują akcję pod hasłem ,,Posadźmy razem las!".

Akcja wpisująca się w kampanię Lasów Państwowych „1000 drzew na minutę”, odbędzie się 9 października, nieopodal Aeroklubu Zielona Góra Przylep. Do wspólnego sadzenia lasu zaprasza mieszkańców Zielonej Góry i okolic nadleśniczy Nadleśnictwa Zielona Góra Rafał Ozimiński:

Spotkanie plenerowe jest otwarte. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, ale niektórzy już zadeklarowali uczestnictwo, cieszy się Rafał Ozimiński:

Wspólne sadzenie lasu w Przylepie rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do 13.00. Do miejsca sadzenia będzie można dojechać ulicą Strażacką.

Posadźmy razem las | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku