Lechia rozstrzelała się w Budachowie

Piłkarze Lechii Zielona Góra wygrali, aż 8-1 z miejscowym Spartakiem Budachów w trzeciej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu zielonogórskiego.

Trzecioligowa Lechia Zielona Góra całkowicie zdominowała spotkanie z przedstawicielem A-klasy. Już do przerwy goście prowadzili 5-0. W drugiej połowie swoją okazję zdołali wykorzystać gospodarze, ale nie zmieniło to obrazu gry, a wynik po niespełna 90 minutach (sędziowie spotkanie nieco skrócili) to 8-1 dla Lechii:

Bramki dla Lechii: Mateusz Surożynski 3, Aron Athenstadt 2, Bartosz Żurawski, Kornel Wieczorek, Wojciech Siejek (samobój)

Bramka dla Spartaka: Adrian Gołembowski.