°C

Nadspodziewanie długie derby Gorzowa, ale ze zwycięstwem faworyta

fot. Filip Górecki
 

Dogrywki potrzebował lider IV ligi Magnolia Park Stilon Gorzów, żeby w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozprawić się z występującymi w klasie okręgowej rezerwami Warty Gorzów.

Młodzieżowe zaplecze trzecioligowca (wzmocnione trzema zawodnikami pierwszego zespołu) głównie się broniło przed atakami Stilonu, który miał mnóstwo sytuacji w tym rzut karny na początku spotkania. Gol padł jednak dopiero w 115 minucie po uderzeniu Gracjana Wiśniewskiego i ostatecznie faworyci wygrali 1:0:

Losowanie IV rundy jutro o 12:00. Do IV rundy awansowały także: GKP Pszczew, Spartak Deszczno, Stal Sulęcin, Budowlani Murzynowo, Odra Górzyca, Ilanka Rzepin, Polonia Słubice, Celuloza Kostrzyn, Warta Gorzów (walkowrem), Meprozet Stare Kurowo (wolny los).


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku