°C

Ewa Skrbeńska nowym dyrektorem lubuskiego NFZ!

Fot. Narodowy Fundusz Zdrowia
 

Jak dowiedziało się Radio Zachód Ewa Skrbeńska przejmie stery w lubuskim oddziale NFZ. Przypomnijmy, w poniedziałek dotychczasowy dyrektor tej instytucji Piotr Bromber otrzymał nominacje na  stanowisko wiceministra zdrowia.

Ewa Skrbeńska od kwietnia ubiegłego roku jest zastępcą dyrektora ds. medycznych w lubuskim NFZ. Od wczoraj pełni obowiązki dyrektora, jednak dopiero dziś oficjalnie Narodowy Fundusz Zdrowia w Warszawie poinformował o tej nominacji.

Skrbeńska pracowała w Wielkopolskiej Regionalnej Kasie Chorych, była także specjalistką ds. zarządzania jakością w szpitalu w Środzie Wielkopolskiej oraz w szpitalu w Poznaniu.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania jakością w ochronie zdrowia oraz wdrażania standardów akredytacyjnych w szpitalach.

Wakat na stanowisku związany jest z nominacją wieloletniego dyrektora lubuskiego oddziału NFZ Piotra Brombera, który w poniedziałek objął ministerialną posadę. W Ministerstwie Zdrowia będzie się zajmował dialogiem społecznym z pracownikami służby zdrowia oraz rozwojem i kształceniem kadr medycznych.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku