°C

Spartak nie zwalnia tempa

fot. R.Rachlewicz
 

Piłkarze Zwolbet Spartka Deszczno i Piasta Gorzów Karnin rozegrali dzisiaj spotkanie III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu gorzowskiego.

W swoistych derbach, bo boiska obu drużyn są od siebie oddalone zaledwie o 3 km., lepsi okazali się „spartanie” pokonując gości 4:3. W tym sezonie gramy zdecydowanie lepiej niż w poprzednim i było to widać także w dzisiejszym spotkaniu – powiedział po meczu piłkarz Spartaka Robert Wiśniewski.

Bramki zdobywali: Remigiusz Brzytwa 2 oraz Kondrad Dola i Vadym Panov po 1 dla Spartaka oraz Hubert Kijak 2 i Paweł Pawełko 1 dla Piasta.

Pozostałe mecze III rundy rozegrane zostaną jutro.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku