°C

Pracowite dni kajakarzy KKS Nowa Sól

KKS
 

Kajakarze KKS Nowa Sól startowali ostatnio w trzech sporych imprezach - mistrzostwach świata juniorów, turnieju nadziei olimpijskich, a także w mistrzostwach Polski w maratonie kajakowych. W tych ostatnich zawodach udało się zdobyć 3 medale.

W dniach 3-6 września odbyły się mistrzostwa świat juniorów, na których Gracjan Michalak zajął 11. miejsce na dystansie 500 metrów w C2, szósty był w mikście, a także dopłynął jako piąty w C4.

Z kolei w miniony weekend nowosolanie startowali w Czechach na turnieju nadziei olimpijskich, oraz na mistrzostwach Polski w maratonie kajakowym. I właśnie o tych dwóch imprezach mówi trener klubu, Dariusz Cichocki:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku