°C

Uciekał przed policją. Wskoczył do Warty

fot:E.Kobelak
 

Akcja służb w centrum Gorzowa. Ratowano mężczyznę, który skoczył z bulwaru do Warty. Przepłynął na drugą stronę rzeki i tam wyszedł na brzeg. W akcji brali udział strażnicy miejscy, policjanci i straż pożarna.

Jak się okazuje, 18-latek uciekał przed policjantami, którzy podejrzewali, że może mieć przy sobie narkotyki. Młody mężczyzna został zatrzymany.

Akcja miała miejsce przed godz. 12. Jak podaje policja, po przeszukaniu okazało się, że 18-latek miał przy sobie prawdopodobnie marihuanę, która była powodem decyzji o ucieczce do rzeki. Trwa wyjaśnianie sprawy.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku