°C

Osiem inwestycji obywatelskich

fot. K.Gonera
 

Nie milkną słowa zadowolenia z budżetu obywatelskiego w Żarach. Choć tegoroczna edycja odbyła się jedynie elektronicznie to zgłoszeń było bardzo dużo, a propozycje merytoryczne i bardzo ciekawe.

– W efekcie, z budżetu obywatelskiego w roku 2022 będziemy realizować osiem inwestycji, w różnych kategoriach kosztów – mówi Danuta Madej, burmistrz Żar.

Wśród zadań poniżej 100 tysięcy złotych, które będą zrealizowane z budżetu obywatelskiego Żar są: lampa solarna wraz z kamerą multimedialną przy stawie przeprawowym, zakup kamery termowizyjnej dla OSP Kunice, stanowisko do treningu sportów walki na stadionie Syrena oraz ogrodzenie wybiegu dla psów w parku przy ulicy Paderewskiego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku