°C

Wschowscy policjanci odzyskali auto warte prawie 200 tys. zł

 

Policjanci z komendy powiatowej we Wschowie odzyskali audi warte prawie 200 tys. zł. Do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut paserstwa zagrożony karą do pięciu lat więzienia – poinformował w poniedziałek rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

„Podejrzani to 29- i 44-latek z powiatu wschowskiego. Straszy z nich został zatrzymany na gorącym uczynku. W jego garażu policjanci znaleźli częściowo rozkręcone na części luksusowe auto”

– powiedział Maludy.

Zgłoszenie o kradzieży wpłynęło do policji w piątek (10 września br.) rano. Zgłaszający powiadomił, że skradzione kilka godzin wcześniej auto może znajdować się na terenie Sławy.

Zaangażowani w sprawę policjanci rozpoczęli poszukiwania audi. Znaleźli je na jednej z posesji. Samochód był częściowo zdemontowany. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 44-latka.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku