°C

Przygotowują Kalendarz Adwentowy

UM Słubice
 

Aktywny Kalendarz Adwentowy to już w tradycja w Słubicach i Frankfurcie nad Odrą. To działalność kulturalna, polegająca na tym, że 24 instytucje w okresie od 1 do 24 grudnia w Kalendarzu otworzą dla mieszkańców Dwumiasta tętniące życiem okienko z ciekawym programem.

– Nabór propozycji już trwa, a do udziału w tegorocznym Kalendarzu zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, instytucje, a także sklepy – mówi Iwona Karaban z urzędu miejskiego w Słubicach.

W związku z nieprzewidywalną sytuacją spowodowaną przez pandemię zespół organizacyjny oferuje gospodarzom możliwość włączenia wydarzeń w formatach cyfrowych i online do programu kalendarza adwentowego. Zainteresowane instytucje mogą zgłosić pomysł swojego wydarzenia do dnia 21 września.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku