°C

Remonty żarskich ulic

fot. UM Żary
 

Dwie żarskie ulice, chętnie odwiedzane przez spacerowiczów są od kilku miesięcy w remoncie. Chodzi o Sarnią i Dziewina, które znajdują się w pobliżu stadionu lekkoatletycznego Syrena w Żarach, nieopodal dużego terenu zielonego.

– Prace trwają długo, ale przebiegają planowo, choć inwestycja obejmuje nie tylko nawierzchnię drogi – informuje Danuta Madej, burmistrz Żar.

Koszt prac na Sarniej i Dziewina w Żarach przekracza 3,7 mln złotych, ale inwestycja niemal w całości została sfinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych i Funduszu Inwestycji Lokalnych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku