°C

Żarska psychiatria ma nowego ordynatora

fot. 105.KSzW
 

Psychiatria w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym w Żarach ma nowego ordynatora. Dotychczasowy szef oddziału przeszedł na emeryturę. Zastąpił go Adam Moniakowski.

Na oddziale psychiatrii z pododdziałem leczenia zaburzeń nerwicowych i stresu bojowego nastąpiły zmiany kadrowe. Jak mówi rzeczniczka szpitala Justyna Wróbel – Gądek poprzedni ordynator doktor Krzysztof Zielke po 42 latach pracy zawodowej rozstał się ze szpitalem:

– Praca na oddziale psychiatrii nie jest łatwym zadaniem. Tutaj każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia – dodaje rzeczniczka:

Na oddział psychiatryczny szpital może przyjąć 42 pacjentów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku