°C

Dotacja dla sławskiego przedszkola

Fot. Marek Turowski.
 

Sława znalazła się wśród piętnastu lubuskich gmin, które otrzymały unijne dofinansowanie na wspieranie działalności samorządowych przedszkoli. W zakresie projektu 15 nauczycieli zostanie skierowanych na kursy i szkolenia podnoszące kompetencje w zakresie stosowania nowych metod nauczania oraz form organizacyjnych sprzyjających kształtowaniu i rozwijaniu kompetencji kluczowych. Ponadto w ramach projektu przedszkole zostanie wyposażone w niezbędny sprzęt i pomoce dydaktyczne.

– Projekt, do którego dotacja wynosi 200 tysięcy złotych, będzie realizowany do końca roku szkolnego – powiedział Krzysztof Gruszewski, zastępca burmistrza Sławy:

Dotacja z Europejskiego Funduszu Społecznego dla piętnastu gmin wynosi 3 miliony złotych. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku