°C

Festyn charytatywny dla sparaliżowanej Ewy z Zaboru

Fot.: Facebook
 

Pokazy sprzętu strażackiego, występy zespołów muzycznych, loteria fantowa i licytacje, a także domowe ciasta i wypieki - to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano na festyn charytatywny w Zaborze.

Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na rehabilitację 40-letniej mieszkanki gminy, która od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą.

– Ewa jest sparaliżowana od pasa w dół, ale wciąż wierzy, że stanie jeszcze na własnych nogach, a my chcemy jej w tym pomóc – mówi Sylwia Grzyb, jedna z organizatorek imprezy:

Festyn charytatywny dla pani Ewy odbędzie się w sobotę, 4 września w centrum Zaboru. Jak mówi Sylwia Grzyb, atrakcji z pewnością nie zabraknie:

Sylwia Grzyb ma nadzieję, że dzięki zaangażowaniu mieszkańców i hojności uczestników festynu, uda im się zebrać jak najwięcej pieniędzy na rehabilitację ciężko chorej kobiety:

Festyn pod hasłem „Pomóżmy Ewie wstać” rozpocznie się w centrum Zaboru o godz. 14.00 i potrwa do ok. północy. Szczegółowy program imprezy można znaleźć m.in. na stronie internetowej gminy oraz na Facebooku.

 

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku