°C

Pogotowie Językowe w zielonogórskim Norwidzie

fot Artur Steciąg
 

Chcesz się nauczyć nowych słówek, poprawić angielską gramatykę, albo po prostu porozmawiać w języki Szekspira? Zgłoś się do Pogotowia Językowego, jakie po raz kolejny działać będzie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze.

Pomysłodawczynią tej inicjatywy jest Agnieszka Ginko – anglistka pracująca w Bibliotece Obcojęzycznej zielonogórskiego Norwida. Jak mówi, jest to propozycja dla młodzieży posługującej się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym, ale nie tylko.

– Zapraszamy do nas wszystkich, którzy mają jakiś językowy problem, z którym muszą sobie szybko poradzić – wyjaśnia Agnieszka Ginko:

 

Pogotowie Językowe w zielonogórskim Norwidzie działa już od trzech lat i – jak mówi Agnieszka Ginko – cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Jej zdaniem, warto skorzystać z tej propozycji, bo czasami wystarczy jedno lub dwa spotkania, żeby poprawić swoje umiejętności językowe:

 

Dodajmy, że Biblioteka Obcojęzyczna mieści się w holu budynku głównego Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Woj. Polskiego w Zielonej Górze.

Pogotowie Językowe rozpoczyna swoją działalność już od pierwszego dnia ferii. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 68 453 26 38.

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku