°C

Lechia z nieba do piekła. Rezerwy Zagłębia mają receptę na zielonogórzan

Marek Staniszewski
 

Piłkarze Lechii Zielona Góra przegrali drugie spotkanie w rozgrywkach trzecioligowych w sezonie 2021/22. Zielonogórzanie ulegli rezerwom Zagłębia Lubin 2:4.

Pierwsze 20 minut należały do Zagłębia, ale w końcówce pierwszej połowy Lechia opanowała sytuację i w 29 minucie Rafał Ostrowski zdobył prowadzenie dla gospodarzy. W 48 minucie było już 2:0 dla Lechii, gdy bramkarza gości pokonał Przemysław Mycan. Zielonogórzanie mieli jeszcze kolejne szanse na zdobycie gola, ale od 65 minuty stanęli i bramki zdobywali już tylko lubinianie. Na listę strzelców wpisali się: Rafał Adamski, dwukrotnie – Patryk Kusztal w tym raz z rzutu karnego i w doliczonym czasie gry Oliwier Sławiński:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku