°C

Służbie zdrowia z podziękowaniem za czas pandemii

foto: Archiwum Organizatora
 

Służbie zdrowia z podziękowaniem za czas pandemii. Pod takim hasłem odbędzie się przedostatni koncert w ramach XXVI Letnich Spotkań Kameralnych w Drezdenku.

– Tym koncertem chcemy zrobić wielki ukłon do pracowników służby zdrowia. – mówi Wiesław Pietruszak, prezes Stowarzyszenia  Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej „Sauerianum”  w Drezdenku.

Słuchacze usłyszą dwie pieśni „Ave Maryja”. Potem wybrzmią hity operowe od np. „Libiamo” z opery „Trawiata” G. Verdiego, po słynny duet „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki „Wesoła wdówka” Franciszka Lehara. Na scenie zaprezentują się Sylwia Ziółkowska – sopran, Stanisław Napierała – tenor, Grzegorz Biegas – fortepian

Początek koncertu o godzinie 19.00 w Centrum promocji Kultury w Drezdenku. Wstęp wolny, Festiwal jest objęty patronatem Radia Zachód.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku