Jabłoński wygrywa Nice Cup; Osyczka zamyka podium

źródło: materiały klubowe

Mateusz Jabłoński z GTM Start Gniezno wygrał rozgrywaną w Zielonej Górze III rundę żużlowego Nice Cup. Na drugim miejscu Aleksander Grygolec z Orła Łódź, a podium domknął przedstawiciel gospodarzy, Marwis.pl Falubazu Zielona Góra, Jakub Osyczka.

Zielonogórski zawodnik był zadowolony z występu. Przed finałem wywalczył 10 punktów (2,3,2,3). A bieg finałowy ocenia tak:

Nile Tufft, drugi z żużlowców Falubazu, w zawodach zdobył 7 punktów (1,1,3,2). Jak sam przyznaje, ostatnio największe problemy są niezwiązane ze sprzętem: