°C

Stal Gorzów leczy urazy przed najważniejszymi meczami.

Wiktor Jasiński

Plaga kontuzji dotknęła Moje Bermudy Stal Gorzów przed rundą play – off. Do najważniejszych spotkań sezonu zostało jeszcze kilka tygodni, a w klubie trwa wyścig z czasem i walka o zdrowie zawodników. Przypomnijmy: kłopot z lewą dłonią ma Anders Thomsen, zawodnik jednak nie zrobił sobie przerwy w startach. Szymon Woźniak leczy uraz lewego nadgarstka i jest pod opieką specjalistów. W tym przypadku obeszło się bez operacji. Niestety na stół chirurgiczny trafili młodzieżowcy Stali Gorzów. W związku z tym przedłuża się leczenie Kamila Nowackiego i pod znakiem zapytania stoi jego powrót do drużyny w tym sezonie. Lepiej sytuacja wygląda u Wiktora Jasińskiego. Zawodnik zdradził nam, że planuje wrócić na tor przed najważniejszymi spotkaniami.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku