°C

Nowy opłatomat stanął w Kunicach

fot. K.Gonera
 

Mieszkańcy żarskich Kunic doczekali się opłatomatu. Urządzenie stanęło w filii Żarskiego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej. To spore ułatwienie, aby móc zapłacić podatek, nie udając się do magistratu.

Do tej pory, aby uiścić między innymi opłatę skarbową, podatek od nieruchomości czy czynsz dzierżawy jeśli nie korzystaliśmy z Internetu, konieczne były odwiedziny w żarskim ratuszu.
– To przede wszystkim oszczędność czasu. Naszą intencją było, aby mieszkańcy Kunic mogli zapłacić nie wychodząc niemal z domów – mówi Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz Żar:

– Prócz przekazania finansowych należności mieszkańcy będą mogli zapoznać się z ofertą kulturalną, którą oferuje kunicka filia domu kultury – dodaje Olaf Napiórkowski:

Pierwszy opłatomat stanął w rynku przy miejskim urzędzie ponad rok temu.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku