°C

Żarski Dom Kultury zaprasza na koncert Czesława Mozila

fot. K.Gonera
 

Od ponad miesiąca Żary tętnią kulturalnym życiem. Trwają bowiem 30. Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką. Już w najbliższą niedzielę ciekawa propozycja dla miłośników dobrej muzyki. Żarski Dom Kultury zaprasza na koncert Czesława Mozila.

Jak mówi Łukasz Matyjasek, dyrektor ŻDK-u muzycznych propozycji do końca miesiąca nie zabraknie. – Już w przyszłym tygodniu mieszkańcy regionu będą mogli również spotkać się ze postaciami filmu i teatru – dodaje:

Niedzielny koncert rozpocznie się w parku Żarskiego Domu Kultury punktualnie o godzinie 20.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku