°C

Andy Mazurczak – już w Zielonej Górze, z Zastalem chce tylko wygrywać

fot. Jacek Białogłowy
 

Nowy rozgrywający Enei Zastalu BC Zielona Góra, Andy Mazurczak, jest już od soboty w mieście, ma za sobą pierwsze treningi z zespołem Olivera Vidina, a dziś pojawił się na konferencji prasowej i opowiadał o sobie w Zastalu - o tym, czemu zdecydował się na umowę u nas i czego oczekuje po nadchodzącym sezonie.

Na konferencji w Czerwieńsku, w siedzibie firmy Inblu pojawił się tez właściciel klubu Janusz Jasiński, który ogłosił nową umowę z tym sponsorem, odrobinę wyższą niż poprzednia, a mówił tez o budowie składu. 

Andrzej Mazurczak dla Radia Zielona Góra – czemu Zastal…

Na konferencji prasowej poprosiliśmy Mazurczaka o to, zeby przedstawił się kibicom w Zielonej Górze – skąd się wziął w USA, jak doszło do tego, że pojawił się w Europie i w Polsce – skąd w ogóle jego podwójne(USA, PL) obywatelstwo:

Janusz Jasiński stwierdził, że Zastal nadal buduje skład i nie wyklucza żadnego rozwiązania – do rozpoczęcia może mieć jeszcze nowych graczy, ale może też zacząć w niepełnym składzie. -Musimy czekać, bo rynek jest bardzo trudny – stwierdził JJ. A pierwsze pytanie do niego brzmiało – czy to koniec ofensywy transferowej…

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku