°C

Żarska Luna wkrótce jak nowa

fot. K.Gonera
 

Prace remontowe żarskiej sali widowiskowej Luna idą pełną parą. Budynek przy ulicy Okrzei niebawem z zewnątrz będzie jak nowy. Będą również zmiany w środku.

Prowadzona inwestycja obejmuje termomodernizację i wykonanie nowej elewacji gmachu. Finał robót przewidziany jest na koniec sierpnia.
– Niedawno odświeżona została również scena. Jej deski zostały wycyklinowane i pomalowane – mówi Łukasz Matyjasek, dyrektor Żarskiego Domu Kultury:

To jednak nie koniec zmian w Lunie. ŻDK czyni starania, aby wymienić wysłużone już fotele na widowni. W miejsce starych siedzisk stanie 219 nowych miejsc dla widzów. – Skorzystamy z wymiany foteli, bo zwolni nam się przestrzeń na widowni. Chcemy wyremontować w tym miejscu podłogę – dodaje Łukasz Matyjasek:

Termin składania ofert na wymianę foteli mija dzisiaj.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku