°C

Puchar Wójta trafi do najlepszego wędkarza w żarskiej gminie

Fot. Envato
 

Żarska gmina stawia nie tylko na inwestycję, ale również integrację z mieszkańcami miejscowości. Już w najbliższą sobotę wystartują pierwsze zawody wędkarskie o Puchar Wójta.

Impreza odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy dawnym basenie przeciwpożarowym w Mirostowicach Dolnych. Już dziś wójt Leszek Mrożek wraz ze Zbigniewem Witką sołtysem miejscowości, gdzie odbędą się zawody zapraszają do wspólnej zabawy.

– Dla mnie najważniejsi są moi mieszkańcy. Liczy się człowiek. A takie spotkanie, to sposób na jeszcze większe zacieśnienie relacji – mówi Leszek Mrożek:

– Zawody podzielone zostaną na dwie kategorie wiekowe. Do 15 lat i powyżej tego wieku – dodaje wójt:

Impreza rozpocznie się o godzinie 8.30 zapisami uczestników. Pół godziny później ruszy wspólne wędkowanie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku