°C

Od dziś w Gubinie działa rehabilitacja

fot. ZCM
 

Szpital w powiecie krośnieńskim nadal się rozwija. Od dziś, w obiektach szpitalnych w Gubinie rozpoczyna działalność oddział rehabilitacji. Starostwo, jako organ prowadzący i Zachodnie Centrum Medyczne, jako spółka do tego wyznaczona, o taką możliwość zabiegały od dawna. Wszystko miało ruszyć wiosną, ale pandemia pokrzyżowała szpitalowi szyki.

– Przygotowaliśmy się do otwarcia oddziału bardzo starannie, dlatego mamy bardzo szeroki zakres usług – tłumaczy Jolanta Sawicka, prezes Zachodniego Centrum Medycznego w Krośnie Odrzańskim.

Usługi są odpłatne, ale w połowie września NFZ rozstrzygnie konkurs na świadczenie usług w tej sferze. Wówczas usługi, przynajmniej częściowo, powinny być wykonywane bezpłatnie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku