°C

Centrum Kultury w Żubrowie otwarte

fot. UM Sulęcin
 

W Żubrowie, w gminie Sulęcin, otwarto Centrum Kultury, które się mieści w wyremontowanym budynku byłej szkoły podstawowej. W murach Centrum Kultury swoją siedzibę mają między innymi: filia Biblioteki Publicznej, Klub Seniora, świetlica środowiskowa i świetlica wiejska.

– Obiekt wyposażony jest w kuchnię, dwie sale zajęć, sanitariaty – informuje Iwona Walczak, zastępca burmistrza Sulęcina.

Remont, przebudowa oraz wyposażenie obiektu wyniosło ponad 400 tysięcy złotych. 150 tysięcy pochodziło z dotacji ogólnopolskiego programu Senior Plus, a kolejne 150 tysięcy z budżetu gminy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku