°C

Konsultacje w sprawie strategii

graf. UM Świebodzin
 

Trwają konsultacje, których przedmiotem jest projekt Strategii rozwoju gminy Świebodzin 2030. Konsultacje będą polegać na wypełnieniu formularza propozycji składanych do projektu strategii.

– Uwagi zgłaszać można poprzez wskazanie konkretnych propozycji zmian w treści projektu Strategii, uzupełnień i doprecyzowania zapisów – tłumaczy Małgorzata Czaplińska z urzędu miejskiego w Świebodzinie.

Projekt Strategii rozwoju gminy Świebodzin 2030 wraz z elektroniczną wersją formularza dostępne są na w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Świebodzinie. Konsultacje prowadzone będą do 9 sierpnia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku