°C

Jutro Święto Województwa Lubuskiego

fot. M. Sawoch
 

Jutro w Gorzowie wydarzenia związane ze „Świętem Województwa Lubuskiego”. Z tej okazji na Starym Rynku m.in. piknik zdrowia z dostępem do szczepień przeciwko COVID-19, punkt spisu powszechnego i koncert jubileuszowy zespołu Raz Dwa Trzy, który odbędzie się w ramach projektu „Dobry wieczór Lubuskie”.

Całość rozpocznie się o godzinie 11.00. Lubuskim Piknikiem Zdrowia. Do godziny 15.00 będzie można skorzystać z szerokiej oferty badań diagnostycznych i skonsultować się z lekarzami specjalistami. W miasteczku zdrowia stanie również krwiobus oraz punkt szczepień jednodawkowym preparatem przeciw COVID-19.

Dla najmłodszych przygotowano konkursy z nagrodami, gry i zabawy oraz dmuchany plac zabaw.

Na pikniku znajdziemy też stoiska m.in. Akademii im. Jakuba z Paradyża, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego czy Urzędu Statystycznego. W tym ostatnim będzie można spisać się w ramach Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Natomiast po południu, o godzinie 16.00, na scenie pojawi się gwiazda dnia, zespół Raz Dwa Trzy.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku