°C

Kierowca na podwójnym gazie na S3

KMP
 

29 – latka udało się schwytać dzięki jadącemu dopiero na służbę dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze komisarzowi Sławomirowi Wojsie. Wszystko wydarzyło się w czwartek wieczorem.

Policjant zauważył na Trasie Północnej jadącego zygzakiem Renault Clio i pojechał za nim. Podejrzany kierowca z Trasy Północnej wjechał na S3, na której odbijał się od barierki do barierki , ledwie unikając zderzenia z ciężarówką i fiatem Seicento. Zielonogórski policjant zawiadomił kolegów – poinformowała RZG Małgorzata Stanisławska z zespołu prasowego KMP.

29 – latek został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu minimum 3- letni zakaz prowadzenia pojazdu, co najmniej 5 tysięcy zł. grzywny oraz do dwóch lat pozbawienia wolności.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku