°C

Sobotnie atrakcje dla mieszkańców Wschowy

Fot. MZW.
 

Muzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza do udziału w pikniku rycerskim, który odbędzie się jutro na dziedzińcu muzeum przy placu Farnym 3. W trakcie trwania wydarzenia, członkowie grupy rekonstrukcyjnej z Roty Świętego Judy Tadeusza we Wschowie odtworzą mało znane wydarzenie związane ze stacjonowaniem wojsk husyckich pod Wschową.

– Na uczestników pikniku czekają liczne atrakcje, które przybliżą dzień z życia średniowiecznego rycerza – powiedział Damian Małecki dyrektor placówki:

Początek pikniku w samo południe. Trzy godziny później na wschowskim rynku rozpocznie się festyn z cyklu „Lato w mieście:. Zaprasza Piotr Kokorniak, dyrektor miejscowego domu kultury.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku