°C

Radio Zachód na WYWCZASIE

Radio Zachód na WYWCZASIE
 

Wakacje w pełni. Sezon letni to także Radio Zachód bliżej Ciebie. W wakacyjne piątki jesteśmy tam, gdzie wielu słuchaczy Radia Zachód wypoczywa, czyli nad lubuskimi jeziorami.

Dziś kolejnym przystankiem naszego letniego cyklu „Radio Zachód na WYWCZASIE” będzie plaża Jeziora Głębokie k. Międzyrzecza. Spotkacie nas od godziny 10. Porozmawiamy o tym, jak wypoczywacie. Będą też oczywiście prezenty od Radia Zachód: leżaki, ręczniki plażowe i inne przydatne wakacyjne gadżety.

To nie wszystko. Od godz. 11 Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku zaprosi na imprezę sportowo-rekreacyjną. Będzie m.in. budowanie ze słomek konstrukcyjnych, bańkolandia czy gigantyczna gra planszowa. Relacje w Radiu Zachód. 

W każdy wakacyjny piątek „Radio Zachód na WYWCZASIE” z Markiem Starybratem i Tomkiem Oszmiańskim.

A tak było tydzień temu na plaży Jeziora Lipie:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku