°C

Utrudnienia na S3. Zderzyły się dwa tiry

fot. słuchacz
 

Dwie ciężarówki zderzyły się przed MOP-em Marwice na jezdni ze Szczecina w kierunku Gorzowa. Jak informuje straż pożarna, jedna osoba została poszkodowana.

Policja od Myśliborza kieruje auta na starą trójkę, ale problem mają ci kierowcy, którzy stoją w korku. Kierowcy dzwonią na naszą skrzynkę i informują o swojej sytuacji.

Przekazujemy Wasze telefoniczne informacje policji. Jak udało nam się dowiedzieć, utrudnienia mogą potrwać do wieczora. Służby czekają na sprzęt do rozładowania leżącej na jezdni ciężarówki. Dopiero później będzie można podnieść przewróconego tira i otworzyć drogę dla stojących w korku aut.

Jest jednak i dobra informacja. Policja ma jak najszybciej otwierać bramki przy S3, tak by kierowcy mogli wyjechać i nie stać w korku.

Utrudnienia na S3. Zderzyły się dwa tiry | Radio Zachód

Do zdarzenia doszło około godz. 15.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku