°C

Trwają poszukiwania na jeziorze w Dąbiu

fot. LGD Między Odrą a Bobrem
 

Nad jeziorem w gminie Dąbie trwają poszukiwania mężczyzny.

Aktualizacja: 24.07.2021r. godz. 14.30
Na jeziorze w Dąbiu nadal trwają poszukiwania mężczyzny, który z relacji świadków wczoraj pływał sam po akwenie. W poszukiwania ze specjalistycznym sprzętem włączył się nurek Marcel Korkuś. Jak poinformował Radio Zachód st. kpt. Piotr Wiliński z Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim, na miejscu pracują cztery łodzie straży pożarnej, dwa sonary oraz łódź policyjna.


23.07.2021
Rower pusty znaleziono przy brzegu jeziora. Jak mówi Arkadiusz Kaniak z Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze, na miejsce udała się m.in. grupa ratownictwa wodnonurkowego, płetwonurkowie z Zielonej Góry i strażacy z Nowej Soli prowadzą poszukiwania:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku