°C

Żagań w tangu. Przyjdź na wykład, obejrzyj film, zobacz ten taniec

Fot. Jan Mazur
 

Od czwartku Żagań jest stolicą tanga i tak będzie do niedzieli. Kto nie był na tanecznym spektaklu pt. „Tango jest kobietą”, ma szansę w piątek podziwiać na parkiecie pary z całego świata, a o godz. 18 posłuchać wykładu o historii tanga argentyńskiego i obejrzeć film.

Do udziału w bezpłatnych wydarzeniach zorganizowanych w ramach 3. edycji Festiwalu „Tango Barocco” zachęca jeden z organizatorów, Michał Kaczmarek:

Wszystkie wydarzenia odbywają się w pałacu książęcym:

W sobotę mieszkańcy miasta mogą wziąć udział również w bezpłatnych warsztatach tanga od podstaw, planowany jest też uliczny flash mob.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku