°C

Kosmiczne hece z Keplerem w bibliotece

fot. K.Gonera
 

Miejska Biblioteka Publiczna imienia Papuszy w Żaganiu stawia na wakacyjną książkę i dobrą zabawę z dziećmi podczas letnich miesięcy. Już ich nazwa Kosmiczne hece z Keplerem w bibliotece prowokuje do odwiedzin placówki.

Od dziś rozpoczynają się warsztatowe spotkania pod nazwą „Odkrywamy Magiczny Świat”. Realizowany projekt dofinansowany jest ze środków pochodzących z Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Jak mówi Bożena Maksymowicz zainteresowanie taką formą zabawy jest naprawdę duże. – Nasze spotkania warsztatowe z dziećmi zaczynamy od malowania na wodzie. Już widać, że to był dobry wybór typu zajęć – dodaje pracowniczka biblioteki:

Szymon Grudziński, prowadzący zajęcia animator z „Mądrej Sowy” z Inowrocławia zdradza tajniki malowania i genezy tego rodzaju sztuki:

Jak mówią sami uczestnicy warsztatów zajęcia to ciekawy sposób wypełnienia czasu wakacji, kiedy spędzamy je w domu:

Biblioteka nie ma statusu placówki opiekuńczo-wychowawczej, dlatego dzieci powinny przychodzić na zajęcia z opiekunami.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku