°C

Żarski Dom Kultury zaprasza na muzyczne spotkanie

fot. K.Gonera
 

Trwają 30. Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką – Żary 2021. Już dziś na miłośników dobrej muzyki czeka interesująca propozycja Żarskiego Domu Kultury. W muszli koncertowej wystąpi czeski zespół Teepee.

Tegoroczna edycja spotkań ze sztuką potrwa do połowy września. Koncert jest darmowy, jak każde z proponowanych wydarzeń corocznych międzynarodowych plenerów.
Jak mówi dyrektor ŻDK-u Łukasz Matyjasek to muzyka, która przypadnie do gustu każdemu. – A będzie jej naprawdę sporo. Dziś Teepee, a po nich kolejne zespoły:

– To jednak nie koniec atrakcji, które oferujemy mieszkańcom regionu. Przed nami jeszcze mrowie ciekawych spotkań z kulturą w różnym wydaniu – dodaje Łukasz Matyjasek:

Koncert rozpocznie się w parku ŻDK przy ulicy Wrocławskiej o godzinie 18.00.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku