°C

Kilka żarskich ulic w remoncie

fot. UM Żary
 

Na kilku ulicach w Żarach trwają poważne remonty. Lato to najlepszy czas na wykonywanie inwestycji drogowych. Najważniejszą żarską inwestycją drogową była przebudowa ulicy Zielonogórskiej i ronda na skrzyżowaniu z aleją Jana Pawła II.

– Drogi, które teraz remontujemy nie są tak newralgiczne dla ruchu pojazdów, ale z pewnością ważne dla mieszkających tam żaran – mówi Daniel Babula z urzędu miasta w Żarach.

Za dwa tygodnie budowlańcy pojawią się także na ulicy Zamojskiej w Żarach. Droga gruntowa zyska nawierzchnię z kostki, przebudowane będą też dojazdy do poszczególnych posesji.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku