°C

Wysoka grzywna dla pirata drogowego

 

Cztery tysiące złotych grzywny plus koszty postępowania sądowego musi zapłacić pirat drogowy, którego zatrzymali na S3 gorzowscy policjanci grupy Speed. 36-latek jechał w stronę Myśliborza 236 kilometrów na godzinę.

Do zatrzymania doszło w lutym. Mężczyzna tłumaczył, że jest z Warszawy i spieszy się do Szczecina w związku z zawodowymi obowiązkami. Policjanci uznali,że kierowca osiągnął prędkość, przy której nie ma szans na właściwą reakcję na niespodziewaną sytuację drogową, dlatego odstąpili od ukarania go mandatem i skierowali sprawę do sądu.

Teraz informują o jego decyzji. 36-latek musi zapłacić cztery tys. zł grzywny plus koszty postępowania sądowego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku