°C

XXVI Letnie Spotkania Kameralne

foto:organizator
 

O godzinie 17.00 w drezdeneckim Centrum Promocji Kultury rozpoczną się XXVI Letnie Spotkana Kameralne. Będzie to wyjątkowy koncert poświęcony niedawno zmarłemu Tomaszowi Zagórskiemu.

– Kilkunastu czołowych artystów z całej Polski zaśpiewa dla naszej publiczności – mówi Wiesław Pietruszak, prezes Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej „Sauerianum” – organizator festiwalu

Organizator festiwalu zaprasza także na pozostałe 5 koncertów, które odbędą się kolejne czwartki, również w Centrum Promocji Kultury w Drezdenku o godzinie 19.00.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Dodajmy, że Radio Zachód objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

 

XXVI Letnie Spotkania Kameralne | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku