°C

W Żarach odbędzie się Rajd rodzinny świętego Krzysztofa

fot. K.Gonera
 

Już za chwilę w kalendarzu dzień patrona podróżnych, świętego Krzysztofa. Z tej okazji Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach zaprasza na nietypowe sobotnie spotkanie wszystkich zmotoryzowanych. Będzie to samochodowy rajd rodzinny.

To już czwarta edycja tego projektu, który z każdym rokiem przyciąga coraz więcej żaran. Jak mówi proboszcz parafii i jeden z pomysłodawców przedsięwzięcia ksiądz Krzysztof Kwaśnik, jest to doskonały sposób na integrację:

Chętni mogą się zapisać w tę sobotę pół godziny przed startem. Rajd ruszy punktualnie o godzinie 13.00 z placu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Może w nim wziąć udział maksymalnie 25 drużyn, a każda z nich musi być minimum dwuosobowa.

– Nasze rodzinne spotkanie można porównać do zabawy w podchody. Nie liczy się tu czas przejechania trasy, lecz zbieranie punktów w wyznaczonych miejscach – dodaje proboszcz Kwaśnik:

Dla najlepszych organizatorzy ufundowali puchary, choć nagrody pocieszenia otrzyma każdy z zespołów. To między innymi vouchery zniżkowe do warsztatu samochodowego na dokonanie przeglądu technicznego pojazdu, bądź klimatyzacji.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku