°C

Rusza akcja „Weź paragon”

Fot. Unsplash/Dan Burton
 

Ministerstwo Finansów rozpoczęło kolejną edycję kampanii informacyjno - edukacyjnej pod hasłem "Weź paragon". Ma ona uświadomić wszystkim, dlaczego warto brać paragony od sprzedających lub żądać ich wydania, a także, jak powinien wyglądać prawidłowy paragon fiskalny i jakie informacje powinny się na nim znajdować.

Beata Downar – Zapolska z Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze przypomina, że kampania „Weź paragon” prowadzona jest już od wielu lat i podnosi świadomość społeczeństwa w tym właśnie zakresie:

Jak zaznacza Beata Downar – Zapolska, jest co najmniej kilka ważnych powodów, dla których warto wziąć paragon:

Beata Downar – Zapolska podkreśla, że jeśli nie otrzymaliśmy paragonu fiskalnego lub sprzedawca odmówił nam jego wydania, możemy to zgłosić bezpośrednio do urzędu skarbowego lub dzwoniąc na numer specjalnej infolinii Ministerstwa Finansów.

Więcej informacji na ten temat, a także o akcji „Weź paragon” można przeczytać na stronie internetowej www.wezparagon.gov.pl

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku