°C

Piknik militarny i wojskowe kino plenerowe w Witnicy

Fot.: Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze
 

Pokazy sprzętu wojskowego, gry i zabawy dla dzieci, wojskowa grochówka, a także plenerowy pokaz filmu "Miasto 44" i punkt szczepień przeciwko koronawirusowi - to tylko niektóre z atrakcji Pikniku Militarnego, jaki odbędzie się w najbliższą sobotę w Witnicy.

Impreza organizowana jest przez Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze przy współpracy z władzami Witnicy. Jak mówi pułkownik Grzegorz Dyrka, szef zielonogórskiego WSzW, wojsko przygotowało na ten dzień wiele atrakcji i z pewnością nikt nie będzie się tam nudził:

Piknik Militarny w Witnicy odbędzie się w tamtejszym Parku Drogowskazów. Tam też stanie wielki ekran, na którym wieczorem odbędzie się plenerowy pokaz filmu Jana Komasy „Miasto 44”. Jak mówi pułkownik Dyrka, podobne pokazy odbywać się będą do końca wakacji w całej Polsce:

Dodajmy, że sobotni Piknik Militarny w Witnicy rozpocznie się o godz. 16.00, natomiast pokaz filmu rozpocznie się po zmierzchu, czyli o godz. 21.00.

A kolejne tego typu wydarzenie odbędzie się w połowie sierpnia – w Strzelcach Krajeńskich i ponownie w Witnicy.

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku