°C

Żagań w fotografii. Konkursy fotograficzne dla każdego

fot. K.Gonera
 

Żagański magistrat zachęca do udziału w fotograficznych konkursach związanych z miastem i jego zabytkami. We wspólnej zabawie może wziąć każdy. Wystarczy wziąć aparat w dłoń i nadesłać swoje prace.

Pierwszy z plebiscytów, to polsko – niemiecki projekt miast partnerskich Moje spojrzenie na moje miasto. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu Transgraniczna pocztówka – polsko-niemiecki konkurs fotograficzny.

Jak mówi Agnieszka Zychla z żagańskiego ratusza w tym roku Żagań i Teltow obchodzą jubileusz partnerstwa. – To doskonała okazja na wpisanie się w tę rocznicę:

Drugi z konkursów nosi nazwę Żagański pomnik historii w obiektywie. Jest to inicjatywa Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, burmistrza miasta oraz Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
– Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii przedstawiającej Poaugustiański Zespół Klasztorny – podkreśla Agnieszka Zychla:

Otwarcie pierwszej z konkursowych wystaw nastąpi w Żaganiu, natomiast po finisażu zdjęcia będzie można obejrzeć u zachodnich sąsiadów w Teltow. Zasady obu konkursów znaleźć można na stronie www.urzadmiasta.zagan.pl


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku