°C

Odwiedź żarskie muzeum i poznaj prastare przepisy kulinarne

fot. K.Gonera
 

Muzeum Pogranicza Śląsko – Łużyckiego jak co czwartek szykuje ciekawe wakacyjne propozycje dla najmłodszych. Tym razem organizatorzy zapraszają na kulinarne spotkania z prastarymi przepisami.

Żarska placówka muzealna w ramach cyklu lipcowych spotkań z młodzieżą zachęca do wspólnej zabawy. Tematem przewodnim będzie ciasto. Będzie pachniało wypiekami i historią, bowiem receptury sięgać będą wielu lat wstecz.

Jak mówi Małgorzata Cegielska prócz dobrej zabawy na chętnych czeka solidna lekcja etnografii:

Ze względów technicznych i organizacyjnych organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej informacji na stronie www.muzeumzary.pl w zakładce Dla zwiedzających.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku