°C

Tradycyjny pokaz żniwny i degustacja chleba

Grafika: Towarzystwo Miłośników Polesia i Białkowa
 

Na imprezę edukacyjno-integracyjną z chlebem w roli głównej zaprasza mieszkańców regionu Towarzystwo Miłośników Polesia i Białkowa. W następną sobotę (24 lipca) w Białkowie koło Cybinki odbędzie się plenerowe wydarzenie pod hasłem „Jak to z chlebem było”.

– Rozpoczniemy o godzinie 11:00 korowodem składającym się z maszyn kiedyś często spotykanych na polach, dziś coraz rzadziej – mówi organizator imprezy Eugeniusz Niparko:

A żniwa na Ziemi Lubuskiej w tym roku już trwają:

W drugiej części sobotniej imprezy w Białkowie warsztaty przeniosą się na plac, gdzie będzie można brać udział w kolejnych etapach związanych z wypiekiem chleba. Ostatni element to degustacja.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku