°C

Pracowity weekend kolarzy Trasy

źródło: materiały klubowe
 

Kolarze Trasy Zielona Góra w miniony weekend startowali w dwóch imprezach.

Od piątku do niedzieli kolarze startowali w XXXI Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Juniora Młodszego, Młodzika i Żaka. W juniorach młodszych Arkadiusz Charczuk uplasował się na 21. miejscu, w młodzikach Kacper Ptaszyński był 44. Pozostałym zawodnikom defekty oraz dyspozycja dnia uniemożliwiły ukończenie rywalizacji. Z kolei w niedzielę skromna, bo jednoosobowa delegacja, w postaci Mikołaja Serednickiego pojawiła się na zawodach MTB Kaczmarek na Kaczmarku w Chodzieży. Reprezentant Trasy Zielona Góra zajął 6. miejsce i 1. w kategorii M1 na dystansie Mega. Weekend podsumowuje trener klubu, Paweł Znamirowski:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku